Kvízová otázka zní: Jak nejlépe spořit? Dávat stranou, co na konci měsíce zbude, dávat bokem stále stejnou částku vždy po výplatě, anebo vůbec nespořit, protože to kvůli inflaci stejně nemá cenu? Správně je druhá možnost. Dotaz, který není jednoduchý často ani pro dospělého, řeší děti na základních školách. Právě žáci a studenti jsou totiž cílovou skupinou vzdělávacího projektu Hravý finančník, který pořádá ING Bank na podporu finanční gramotnosti mladých lidí a s nímž navštěvuje základní školy a dětské domovy.

V uplynulých dvou letech navštívila 50 škol a dětských domovů a potkala se s bezmála 1200 dětí. Projekt Hravý finančník bude pokračovat i letos.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.