Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

jedním z neradostných trendů ve správě vozových parků je aktuální zbrzdění rozvoje ekologických paliv. Mohou za to především nízké ceny ropy, a tudíž relativně nízké ceny benzinu a nafty. Kvůli tomu se rozdíl v provozních nákladech mezi auty s konvenčními pohony a těmi s alternativními snížil a návratnost investice do alternativ prodloužila. To se týká především stlačeného zemního plynu, jehož využívání je díky už poměrně husté síti plnicích stanic jinak v podstatě bezproblémové. Podle odborníků firmy i leasingové společnosti v přechodu na alternativní paliva brzdí i řada neznámých v podobě například zájmu o ojetá auta s alternativním pohonem a jejich ceny na trhu, až se jich společnosti budou zbavovat.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.