Před několika lety se zdálo, že odpojování bytových domů od CZT bude trvale pokračovat. Teplárenské sdružení ČR sice nemá žádnou přesnou statistiku, ale podle informací od svých členů soudí, že teplárny celkově stále významně více zákazníků nově připojují, než jich ztrácejí.

"Zatím byl v ČR pouze jediný případ masivního organizovaného odpojení v České Lípě, zbytek jsou jednotlivé případy, které jsou však často velmi profesionálně medializované firmami, jež na odpojování chtějí do budoucna vydělávat," říká výkonný ředitel sdružení Martin Hájek. "Teplárnám samozřejmě vyčítám, že více nekomunikují své úspěchy při připojování nových zákazníků, ale je to těžké, média mnohem raději sáhnou po negativní než pozitivní zprávě."

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.