Výuka ve školách se postupně mění a přizpůsobuje moderním technologiím. Konzervativním prvkem výuky stále zůstávají učebnice, je však zřejmé, že i ty se budou muset změnit. Někteří učitelé vyhledávají co nejmodernější učebnice, jiní si na změny zvykají pomalu a jsou i tací, kteří píšou vlastní.

Ředitel Základní školy v Nemyčevsi na Jičínsku Miloš Novotný začal vytvářet učebnici matematiky před pěti lety, když si uvědomil, že současné děti nemusí texty chápat správně. "Dítě musí porozumět slovní úloze už od první třídy, na to autoři často nemyslí," říká.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.