Opulentní kupé pro ty, kteří si mohou dovolit top sedan třídy S, ale chtějí vzhledově zajímavější vůz, už vyrábí Mercedes-Benz roky. Dříve pod označením CL, nyní jako S kupé. Sundat z obrovského vozu střechu je ale nápad, který měli designéři stuttgartské automobilky naposledy v 70. letech. Teď se k němu vrací a výsledkem je jeden z nejkomfortnějších kabrioletů na českém trhu.

A možná také z nejkrásnějších. Přestože jde o ohromný otevřený vůz, který svou délkou překonává hranici pěti metrů, je široký téměř dva metry a má masivní dlouhou kapotu, vůbec nepůsobí neohrabaným dojmem. Naopak. Stylově laděné křivky a oblé tvary prakticky na všech místech ho odlehčují, až se zdá být menším. Jeho velikost vynikne až poté, co zaparkujete bok po boku běžného vozu. Kabriolet má látkovou střechu, kterou lze vybrat v několika barevných odstínech.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.