Elegantní modré kolo si na letní zahrádce opírá vedle stolu jako svého miláčka. Aby ho měl stále na očích. Do bistra La Bottega Gastronomica v těsném sousedství Žižkovské věže přijel Richard Galovič z nedalekého Vinohradského pavilonu, kde má jeho firma Favorit showroom.

Do italského podniku, který patří do skupiny restauratéra Riccarda Lucqueho, chodí od doby, kdy otevřel. To, že je tu i třikrát týdně, potvrzuje obsluha, která ho přátelsky zdraví. "Před třemi roky jsem se přestěhoval za Žižkov a náhodou objevil tuto restauraci, kam tehdy nikdo nechodil, takže se dalo najíst bez rezervace. Servis i jídlo jsou skvělé a hlavně si drží stejnou úroveň, což je pro mě důležité," popisuje slovenský podnikatel, který v Praze žije čtrnáct let. Česká metropole ho prý oslovila nenuceností a přirozeností.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.