Pár desítek metrů od sjezdu z dálnice na okraji Jíloviště u Prahy stojí originální a zároveň nenápadná stavba. Tmavě šedá budova se střechou připomínající tvar říční vlny a okny, ve kterých se jako v panoramatickém snímku zrcadlí okolní lesy, tu vyrostla vloni.

Zvenku sice ještě chybí označení, na břehu malého jezírka vedle vchodu ale neleží oranžová kánoe náhodou. Uvnitř, ve větší ze dvou hal, jsou jich, s nápisem Železný na boku, desítky. A vedle, v ještě větším množství a škále barev, plastové kajaky se značkou Zet.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.