Dojezd, dojezd, dojezd − to je hlavní a nejdůležitější téma diskuse, pokud přijde řeč na současné elektromobily. Nejprodávanějším z nich je v současné době v České republice neotřele vyhlížející BMW i3.

Pětidveřový hatchback je zrozen k tomu, aby plnil roli městského vozu pro jednotlivce, páry nebo rodinu s jedním až dvěma malými dětmi. Pokud bydlí v rodinném domku s garáží a elektrickou zásuvkou a pokud nepotřebují například o víkendu překonávat vzdálenost delší než nějakých sto kilometrů, pak jejich soužití s tímto elektromobilem může být vcelku bezproblémové. Jestliže ale čas od času potřebují vyrazit na delší trasu, musí svůj výlet pečlivě naplánovat od nabíječky k nabíječce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.