Institut CEMI nabízí výhradně on-line MBA a LLM studium. Jak změnily moderní technologie možnosti vzdělávání? Nahradí on-line studium tradiční způsob výuky?

E-learning patří bezesporu k silným trendům ve vzdělávání. Nemyslím si ale, že by on-line výuka zcela nahradila klasický způsob studia. Jejich síly se spíše vyrovnají, neboť on-line výuka je pro časově vytížené či handicapované vhodnější alternativou. Dokazují to i čísla ze světa. Například v Číně v roce 2015 studovalo až 99 milionů lidí přes internet, což je zhruba o 60 % více než v roce 2009. A v průběhu dvou let se očekává růst až k hodnotě 120,33 milionu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.