Šárka Vondrová je zodpovědná za veškeré finanční a administrativní úkony poskytované klientům v souvislosti se správou nemovitostí včetně nastavení a koordinace administrativních služeb, fakturace, výběr nájemného a poplatků za služby a platby dodavatelských faktur. Vede tým 15 finančních administrátorek.

Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na zahraniční obchod. Hned po ukončení studia v roce 1996 nastoupila do Cushman & Wakefield.

Jejím největším koníčkem je její rodina a dále bowling a cestování.

 

Michaela Le Poidevin začala pro Cushman & Wakefield v Praze pracovat v září 2004 na pozici oceňovatelky nemovitostí. V roce 2006 se přesunula do týmu v londýnské centrále. O deset let později se vrátila do pražské kanceláře jako seniorní oceňovatelka a manažerka týmu oceňování nemovitostních fondů. Během své kariéry se Michaela podílela na oceňování některých z nejexkluzivnějších komerčních nemovitostí v Londýně například The Liberty Shopping Centre.

Le Poidevin vlastní titul MSc z Kingston University z roku 2012. Zároveň je registrovanou oceňovatelkou RICS a členkou RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Ve volném čase se ráda věnuje své rodině, běhání a józe.

Související