Mediální demokracie, v níž už nějaký čas žijeme, ale nějak se s tím neumíme smířit, se mění podle toho, jaké technologie ovládají hlavní kanály veřejné komunikace. Nejsilnějším uzlem, na který se momentálně věší politici celého světa, jsou chytré mobilní telefony. Ty konečně umožnily prakticky trvalou dosažitelnost voliče, přičemž se mu do smartového přístroje dá nasypat jakýkoli obsah: od volebního programu ve formě animované aplikace po veselé fotografie z natáčení.

Když se tedy ČSSD dle rady protřelých marketérů (poněkud neskromně přesvědčených o tom, že vědí, jak funguje svět, a tudíž ho mohou ovládat a řídit) snaží v kampani pro krajské volby nasadit selfíčkové trumfy, je to naprosto logický postup.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru