Nástup možný ihned, stojí obvykle na konci inzerátu lákajícího na práci řidiče autobusu. Řidičů je takový nedostatek, že inzeráty mají na svých webových stránkách snad všichni autobusoví dopravci. Na vině jsou především stále nízké mzdy a pracovní podmínky.

"Zcela určitě nás čeká razantní omezování dopravy, už teď zaznamenáváme několik linek, na které nevyjely vozy, i když se zatím jedná o výjimky. Ale otevřeně říkám, že bude hůř, pokud se situace nezačne řešit," uvedl náměstek pardubického hejtmana pro dopravu a bývalý odborový předák Jaromír Dušek.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.