Na oběd s pokémonem

Někdy je to poněkud bizarní přehlídka, ale Gourmetguru se snaží sledovat gastronomické trendy také na sociálních sítích. V poslední době si všímá chytrého tahu některých restaurací, které se svezly na vlně populární aplikace Pokémon Go, kdy uživatelé ve virtuální realitě propojené se skutečným světem chytají kreslené hrdiny. Restauratéři nově lákají hosty na to, že si u nich mohou dát nejen jídlo, ale také si ulovit některé z těchto slavných monster a zápasit s ním. Ať je to vtípek, nebo promyšlený marketingový tah, Gourmetguru nápaditost některých kreativců musí ocenit. A kde můžete "poobědvat s pokémonem" v centru naší metropole? Například v asijském bistru Wokin hned vedle obchodního centra Quadrio nebo v nedaleké restauraci Jáma.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.