Bolavý zub přivedl investičního poradce Michala Švece na nápad spustit portál, na němž by se pacienti mohli k lékařům objednávat on-line. "Nedokázal jsem se žádnému zubaři dovolat. Ti, u kterých se mi to podařilo, měli nejbližší termín za měsíc," vzpomíná Švec.

Díky jeho projektu Návštěva lékaře.cz pacient nemusí obvolávat ordinace. Lékaře si vyhledá on-line, vybere si jeden z volných termínů, vyplní jméno, telefon a e-mailovou adresu. Spolupracující lékaři za službu platí paušál v řádech stovek korun za měsíc.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.