Bývalý spolupracovník amerických tajných služeb Edward Snowden, který v roce 2013 zveřejnil rozsáhlý soubor tajných dokumentů o americkém programu elektronického sledování osob, se znovu pohybuje po Spojených státech. I přesto, že je v USA obviněný z vyzrazení státního tajemství a hrozí mu dlouholeté vězení. V zemi teď ale není osobně, nýbrž jako dálkově řízený robot.

Robotický Snowden navštěvuje stále častěji konference, univerzity i výstavy v New Yorku. Jeho nového působení si všímá časopis New York Magazine.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.