Před šesti lety byl Pavel Drobil ministrem životního prostředí a měl velké kariérní plány v ODS. Záhy v ministerské funkci skončil kvůli aféře ve Státním fondu životního prostředí a postupně se z velké politiky stáhl. Teď Drobil se svým společníkem Jaroslavem Čánkem buduje na Ostravsku průmyslovou skupinu. Ta bude jedním z největších českých dodavatelů pro těžaře ropy a plynu po celém světě.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Exministr Pavel Drobil se svým společníkem Jaroslavem Čánkem letos získali už druhou strojírenskou firmu na Ostravsku.
  • Cílem je zhruba do tří let vytvořit jednu firmu, která bude mít roční obrat přes miliardu korun.
  • Ta bude jedním z největších českých dodavatelů pro těžaře ropy a plynu po celém světě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.