Starostka francouzského města Calais Natacha Bouchartová prohlásila, že již brzy přistoupí k likvidaci severní části uprchlického tábora, který je v těsné blízkosti městských hranic. Přesné datum si zatím nechala pro sebe. Francouzská média ale spekulují, že s bouráním úřady začnou nejdříve v září.

Do uprchlického tábora v přístavním městě Calais, jen asi 30 kilometrů od britských břehů, mezitím denně proudí noví a noví lidé. Ti všichni sní o tom, že se jim jednou podaří dostat do Velké Británie. Napětí mezi zoufalými lidmi mezitím neustále roste.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.