Elegantní elektrokolo nechává ve stojanu na chodníku a ještě jednou kontroluje, že ho zamkla. Vedle mobilního telefonu jej považuje za největší vymoženost dnešní doby. "Jet z domova z Ruzyně do kanceláře na Vinohrady bylo dřív skoro nemožné. Teď to není problém, člověk se protáhne, a navíc má přehled, co se děje ve městě. V posilovně trpím, je to nevyužitý čas. Takhle sice občas promoknu, jako včera večer, ale to je život," usmívá se manažerka Jana Martinová, která si cesty po Praze zpestřuje i posloucháním audioknih. V jednom uchu má sluchátko, druhým hlídá situaci v ulicích.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.