Bell & Hurry

Společnost Bell & Hurry je mladý český start-up založený v roce 2016. Primárně se zaměřuje na návrh a optimalizaci aplikací a uživatelskou zkušenost (UX) především v oboru financí, služeb a obchodu. Společnost realizuje řadu projektů napříč kontinenty, od Evropy až po Asii. Bell & Hurry si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a úzkém vztahu se svými zákazníky.

Za svou krátkou historii má společnost Bell & Hurry na kontě řadu projektů, mezi kterými jsou prototypy aplikací pro přímý marketing Air Bank v Kazachstánu nebo aplikace mobilní peněženky pro Raiffeisenbank v České republice. Při přípravě a tvorbě projektů si tým Bell & Hurry zakládá na agilní spolupráci, což přináší zákazníkům rychlé výsledky.

Lukáš Zazvonil působí téměř dvacet let v IT a technologickém odvětví. Věnoval se řadě projektů od konzultací až po manažerské funkce například ve společnosti Vortal a Altron. Je také autorem elektronického tržiště veřejné správy Ally Trade a VortalGOV.

Druhým ze zakladatelů společnosti je designér Antonín Pospíšil, který v online světe sbírá zkušenosti více než 14 let. Jako freelancer pracoval pro známé agentury i velké nadnárodní společnosti. Spolupracoval například na projektech pro Avast, ČSOB či Alza.cz. Podílel se také na vzniku a rozvoji několika nadějných start-upů.

Související