Golfové hřiště v Čeladné s přilehlým luxusním hotelem Miura má pověst moravskoslezské VIP zóny. Atmosféru plnou ambicí, úspěchu a peněz areál vyzařoval i v úterý odpoledne, když se rozdávaly ceny za nejlepší výkony při turnaji na tamním osmnáctijamkovém hřišti. Nebylo to ovšem normální sportovní klání, nýbrž akce určená výhradně pro členy hnutí ANO a jeho sponzory. A tím, kdo rozdával blahopřání, byl vicepremiér a zakladatel hnutí Andrej Babiš.

"Chci se vám omluvit za případné komplikace, které máte s vykazováním kontrolních hlášení. Ale platit daně je přece normální," uklidňoval přítomné byznysmeny ministr financí. Jeho slovům přikyvoval šéfposlanec ANO Jaroslav Faltýnek, ostravský primátor Tomáš Macura nebo kandidát na hejtmana, rektor Vysoké školy báňské Ivo Vondrák.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.