Hudební festivaly už dávno nejsou jen o koncertech. Pořadatelé zjistili, že v pauze mezi hudebními vystoupeními návštěvníky zaujme i trochu "intelektuálnější zábava". A tak se čím dál víc rozšiřuje doprovodný program festivalů, jako jsou různé workshopy či přednášky.

Už zítra začíná tradiční festival Colours of Ostrava a letos poprvé tam budou mít přednášky vyhrazené vlastní pódium s názvem Melting Pot neboli Tavicí kotel. Po celou dobu konání festivalu se tam budou střídat významné osobnosti, jako například americký spisovatel Robert Fulghum či americký historik a publicista Timothy Snyder.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.