"Pokud zvolíme odchod z Evropské unie a získáme zpět kontrolu, věřím, že tento čtvrtek může naše země slavit jako Den nezávislosti,“ uvedl lídr kampaně za vystoupení Británie z unie a bývalý starosta Londýna Boris Johnson. Ve Velké debatě, kterou uspořádala BBC před čtvrtečním referendem, tak Johnson nezklamal. Cílil na emoce a vynechával jakékoliv důkazy pro svá tvrzení. "Mezi nimi (zastánci setrvání Británie v EU) a námi je velký rozdíl, zatímco oni šíří strach, my naději. Oni tvrdí, že nemáme alternativu. My říkáme, že podceňují naši zem,“ hřímal v závěrečné řeči Johnson.

V článku se dále dozvíte

  • Velká debata BBC o vystoupení Británie z Evropské unie umožnila Britům poslechnout si těsně před referendem postoje obou táborů.
  • Přihlíželo jí přes 12 tisíc lidí, žádné nové argumenty ale nezazněly.
  • Zatímco tábor podporující odchod Británie z EU cílil na emoce, jeho oponenti tasili doporučení expertů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.