Letošní rok přinese na pražském kancelářském trhu převahu poptávky nad nabídkou. Zatímco firmy mají díky příznivé ekonomické situaci zájem se stěhovat do nových moderních prostor, developeři podle odborníků letos nebudou schopni uspokojit jejich zájem tak jako v posledních několika letech.

"Nabídka nově dokončených kanceláří bude nejnižší za více než 15 let," říká hlavní analytik PPF Real Estate Jan Skříček.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Zájem o nové kanceláře v Praze roste. Nabídka ze strany developerů ale bude letos extrémně slabá. Podle odhadů odborníků dodají na trh nejméně kanceláří za posledních 15 let.
  • Firmy se chtějí stěhovat do nového. Zájem mají především o lokality pražského Smíchova, Pankráce a Karlína. V centru města dochází místo.
  • Majitelé starších kanceláří investují do jejich modernizace.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.