Zvládat dobře angličtinu je pro mnoho lidí stále problém. Proto Miroslav Pešta s kolegou vymysleli aplikaci Mooveez, která má učení angličtiny co nejvíce usnadnit.

Miroslav Pešta přitom ještě ve svých 20 letech anglicky neuměl. Ve škole se učil německy a rusky. Až později, během studia na vysoké škole odjel na tři týdny do Anglie a začal se angličtinu učit od základů. "Večer jsem si zapisoval fráze, které jsem zaslechl, a druhý den jsem se je snažil používat. Později v Česku jsem se učil z anglicky mluvených filmů," vypráví dnes čtyřiačtyřicetiletý Pešta.

Při vývoji aplikace vsadil na to, co člověka baví − na hollywoodské trháky. Spojení zvuku, obrazu a textu pomáhá.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.