Konference Průmysl 4.0

V Mladé Boleslavi proběhla minulý týden konference Průmysl 4.0, která se věnovala trendům v oblasti digitalizace výroby. Na akci pořádané mediálním domem Economia vystoupili třeba šéf firmy Linet Tomáš Kolář (druhý zprava na prvním snímku) nebo ředitel inovací ve společnosti T-Mobile Milan Hába (uprostřed na prvním snímku).

Charitativní snídaně

Zaměstnanci ING Bank spolu s Nadací Terezy Maxové dětem uspořádali charitativní snídani. Vybraná částka ve výši 42 tisíc korun pokryje náklady na letní tábor a zájmové kroužky sedmi dětí v pěstounské péči. V zeleném tričku na druhém snímku stojí Jindra Machačová, předsedkyně ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem.

Cena za podporu sportu

Výkonný výbor Českého olympijského výboru (ČOV) poprvé udělil vyznamenání Czech Team − Gold Club. To oceňuje osobnosti veřejného života, které dlouhodobě podporují sport a zdravý životní styl. Ocenění získal podnikatel Karel Komárek (uprostřed na třetím snímku), vpravo je předseda ČOV Jiří Kejval.

Tipy na firemní a společenské akce posílejte na: personalie@economia.cz

jarvis_575abef4498ec9458fea2444.jpeg
V zeleném tričku stojí Jindra Machačová, předsedkyně ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem.
NTMd
jarvis_575abef4498ec9458fea2448.jpeg
Ocenění Czech Team – Gold Club získal podnikatel Karel Komárek (uprostřed), vpravo je předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval.
Václav Mudra

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru