Více než 80 procent zisků brněnské firmy Safetica Technologies, která brání únikům dat zevnitř firem, plyne z Česka a Slovenska. To by se mělo od nynějška změnit. Společnost, v níž drží 49 procent akcií investor Ondřej Tomek, oznámila spolupráci se slovenskou antivirovou firmou Eset, která působí celosvětově. Ta novému partnerovi pomůže s globálním prodejem. Dalším distributorem pak bude bývalý vysoký manažer antivirových firem AVG a Avast Luke Walling.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • IT firma Safetica brání firemním únikům dat a sleduje počítačovou aktivitu zaměstnanců.
  • Brněnská společnost uzavřela partnerství se slovenskou antivirovou firmou Eset, který jí poskytne svou globální distribuční síť. Distributor Walling zase podpoří vstup firmy do USA.
  • "Ještě letos chceme dvojnásobný počet klientů," říká ředitel firmy Žikeš.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.