Lidé propuštění z Lidového domu kvůli finančním problémům ČSSD mají štěstí, že jejich strana je zrovna u vlády a má možnost se o ně postarat. Ve svých úřadech pro ně vytvořili místa ministři i poslanci.

Trafiky pro spřízněné byly v Česku dlouholetou praxí všech politických stran. Právě sociální demokraté ale slibovali, že tomu učiní přítrž, a prosadili proto služební zákon.

Kvůli soudnímu sporu s advokátem Zdeňkem Altnerem, ve kterém ČSSD prohrála 337 milionů, je ale po zásadovosti. Strana musí začít hodně šetřit a schválila, že letos propustí 22 lidí z pražské centrály (zatím odešlo 11) a zkrátí úvazky zaměstnancům v regionech. Část z nich poté našla místo ve státní správě, špičky sociální demokracie o tom ale nechtějí mluvit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.