Před stánkem se svařeným vínem na adventních trzích stojí fronta lidí. Někteří netrpělivě sledují prodavače, jak místo aby naléval další pohárky, bojuje s pokladnou, která mu odmítá vydat stvrzenku. Podobným situacím chce zabránit Hospodářská komora, která požaduje, aby zákon o elektronické evidenci tržeb (EET) nezačal platit od 1. prosince, ale minimálně o měsíc později. "Začátek elektronické evidence je advent, doba, kdy jsou stánkoví prodejci nejvíce vytíženi. Ten termín není vhodný," uvedl prezident komory Vladimír Dlouhý.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.