Z uší si sundal designová sluchátka a s úsměvem mi podal ruku. S karlínskou restaurací Eska, kde jsme se sešli, má Lukáš Kořínek dost společného. Snaží se věci dělat nápaditě a s nadšením. Pro Esku to platí ve volbě a úpravě surovin, pro lidi z Kořínkovy agentury Bubble v digitálním obsahu, jenž pro své klienty vytváří.

I když v sedmadvaceti vede vlastní firmu s obratem 37 milionů korun, rozhodně nepůsobí jako zhýčkaný frajírek. Na hromadění věcí si prý nepotrpí, raději vezme přítelkyni na dobrou večeři nebo na výlet. "Nedávno jsem si ale udělal radost v podobě řidičáku a auta. Dřív jsem ho nepotřeboval, všechny klienty jsme měli v Praze a za rodinou do Brna jsem jezdil vlakem či autobusem," popisuje Kořínek, jenž svůj byznys začal budovat už ve 13 letech.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.