Lucie se ptá

Podle psychologů způsobuje propouštění šéfům firem často úzkosti. Nácvik vyhazovu je proto jedním z prvních úkolů většiny kurzů leadershipu. Polovina týmů v tom ovšem ztroskotá - dotyčného buď nevyhodí, nebo se nechají vmanipulovat do kompromisu, aby vyhodili někoho jiného.

Internet a příručky jsou plné legislativní pomoci a rad, jak dobře zdůvodnit výpověď, připravit si potřebné papíry i vyjednávací prostor pro výši odstupného. Málokdo se ale zaměřuje na fázi před finálním aktem. A sice na proces výběru "nešťastníka", s nímž se rozloučíte a obhájíte si to.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.