Pražská společnost Next Reality plánuje do tří let více než ztrojnásobit počet poboček. Tato síť realitních kanceláří, která letos slaví 10 let od svého založení, má nyní 36 poboček a několik dalších klientských center. Next Reality hodlá nově expandovat formou franšíz a své budoucí partnery si chce patřičně prověřovat. "Budeme oslovovat partnery, kteří už mají nějakou zkušenost a kteří nám dokážou garantovat, že naše jméno svým podnikáním nepoškodí. To je pro nás zásadní věc," říká Robert Hanzl, obchodní ředitel a zároveň spolumajitel společnosti Next Reality. Plánuje, že do tří let by jeho firma měla mít 120 až 140 poboček. Tím by se zařadila mezi tři největší realitní sítě v zemi.

Hanzl se domnívá, že získat nové kanceláře do své sítě mu pomůže připravovaný zákon o realitním zprostředkování, který má regulovat realitní činnost. Ten mimo jiné klade zvýšené nároky na kvalifikaci makléřů. Jeho společnost se proto chystá potřebná doškolení zajistit i svým partnerům. Výhodou sítě je také možnost vyjednání lepších podmínek při inzerci na realitních portálech, ale i u mobilních operátorů či při leasingu automobilů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.