Rumunsko má nového hrdinu. Naprosto nepravděpodobného, protože je to dopravní policista. Jeho kolegové patří mezi nejzkorumpovanější součást rumunské státní správy, na což přijde každý řidič, který musí Rumunskem byť jen projet.

Marian Godina z Brašova je jiný. Když loni na své facebookové stránce popsal rozhovor s opilým řidičem, nařídili mu velitelé, aby stránku zrušil. Jenže netušili, že z Godiny se díky tomuto a dalším příspěvkům stal přes noc národní hrdina, který ventiluje frustraci obyčejných Rumunů z nefunkční a korupcí prolezlé státní správy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.