Tři budovy v pražské ulici Na Příkopě, která se řadí mezi nejdražší ulice světa, změnily majitele. Globální investiční společnost LaSalle Investment Management se zaměřením na trh nemovitostí dokončila svou první akvizici na území Česka. Na Příkopě koupila domy s čísly popisnými 23, 25 a 27.

Firma budovy pořídila od soukromého vlastníka pro francouzský penzijní fond ERAFP. Za tři budovy zaplatila přibližně 80 milionů eur, tedy v přepočtu 2,16 miliardy korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Investiční skupina LaSalle koupila tři sousedící budovy v pražské ulici Na Příkopě pro francouzský penzijní fond ERAFP.
  • Hodnota transakce je zhruba 80 milionů eur.
  • Jde o první akvizici LaSalle v Česku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.