Po banální operaci kolene se u osmdesátiletého Jiřího z východních Čech začaly projevovat příznaky Alzheimerovy nemoci. Nějakou dobu strávil kvůli rehabilitaci v léčebně dlouhodobě nemocných, pak se musel stěhovat do domova důchodců.

Tam však neměli školené zdravotní sestry, které by se o stále zmatenějšího penzistu dokázaly postarat. Po čase se tak musel stěhovat znovu, tentokrát do domova se speciální péčí. Podobně vyčerpávající přesuny mezi jednotlivými zařízeními prožívá v Česku čím dál více starých lidí, kterým se zhoršilo zdraví a potřebují odbornou péči.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.