Na jednom se dnes podřízení Radka Holuba shodnou: byl to výborný šéf, kamarádský člověk a kvalitní policista. Jenže tenhle vysoký důstojník protikorupční policie sedí od minulého týdne v cele − kvůli obvinění, že se podílel na vynášení informací. Například směrem k pražskému podnikateli Ivo Rittigovi, vyšetřovanému kvůli podezřelým zakázkám.

Případ údajných úniků, v němž vystupují ještě celník Pavel Šíma a bývalý policista Igor Gáborík, je už několikátým podobným průšvihem Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) − jednotky, v níž by měli působit ti nejlepší detektivové na vyšetřování úplatkářských kauz a daňových machinací.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.