Minulý týden vyskočila překvapenému Radku Janatkovi na mobilu esemeska, že mu banka zastavuje čerpání všech úvěrů. Rychlý pohled do internetového bankovnictví záhy odkryl důvod: má zablokované účty, protože policie podezřívá jeho manželku Veroniku z podvodu.

Vyšetřovatelé si jsou jistí, že si Janatková před porodem účelově koupila firmu a sama se v ní za vysoký plat fiktivně zaměstnala. S jediným cílem: aby měla nárok na státní příspěvek během mateřské. "Dostavujeme dům a tohle je pro nás krizová situace," říká Janatka.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.