Kolem českých silnic dýchají lidé škodlivý kouř, proti kterému jsou zplodiny z pálení PET lahví v kamnech úplně zanedbatelné. Desetitisíce majitelů dieselových motorů se v tuzemsku prohánějí s odstraněnými filtry pevných částic a dělají z okolního vzduchu směs sazí a rakovinotvorných látek.

Řidiči odstraněním filtru z výfukového potrubí šetří peníze a zbavují se starostí s jeho údržbou. Nové zařízení vyjde podle typu vozu nejčastěji na osm až 15 tisíc korun a jeho životnost je omezená na 100 až 300 tisíc kilometrů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.