Je všední den ráno a člověk vstává do práce. Přijde do kuchyně posnídat, ale místo aby otevřel ledničku a hledal, co je tu k snědku, stačí se na ni jen podívat. Lednice sama na obrazovce na dveřích ukáže, jaké jsou v ní potraviny, které jsou čerstvé a co je naopak potřeba dokoupit. Případně je sama přes e-shop rovnou objedná.

Po snídani je čas se obléct, ovšem není třeba koukat z okna na počasí a lovit vhodné oblečení v šatníku. Chytrý šatník podle předpovědi počasí pozná, že odpoledne bude pršet. A díky kalendáři uloženému v cloudu ví, že po práci jde jeho majitel hrát squash a večer je pozván na akci s daným dress codem. Nabídne proto vhodné oblečení nebo rovnou i deštník.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.