Ve škole v pražských Kolodějích už se nemohou dočkat, až na jejich nové zahradě vyraší tráva. Zatím se na ni nemůže, děti proto musely oslavit čarodějnice ve stísněných prostorách.

Nadace Proměny, která novou školní zahradu z větší části zaplatila, nyní zveřejnila průzkum, podle něhož děti v průměru tráví venku 14 hodin týdně. Podle ředitelky nadace Jitky Přerovské může být takové číslo příjemným překvapením. "Ale když se to porovná s časem, který děti stráví u počítače nebo tabletu, tak už to tak optimisticky nevypadá," upozorňuje Přerovská.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.