Nový slogan "Hlas rozumu" představil v pátek rakouským voličům Norbert Hofer, kandidát krajně pravicových svobodných na prezidenta země. Hofer zaskočil před týdnem Rakousko i okolní svět tím, že v prvním kole voleb zvítězil, přičemž získal 36 procent hlasů.

Hofer, jenž se ve druhém kole 22. května střetne s kandidátem Zelených Alexanderem Van der Bellenem, si Rakušany získal kvůli nejistotě vyvolané strachem z utečenců a na rakouské poměry špatné ekonomické situaci a neschopnosti tradičních stran tyto věci řešit. "Nevěřím mu, že je to milý dědeček, za kterého se vydává," řekl Hofer na Van der Bellenovu adresu při představování svého nového volebního hesla.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.