Hlavní město se vrátilo o půl roku zpět: po šestiměsíčním bezvládí má opět kompletní jedenáctičlennou radu. Pražské zastupitelstvo dovolilo čtyři nové radní, které odvolalo při divoké noci koncem loňského října.

Metropoli tak povládne stejná koalice jako dříve, jen s několika kosmetickými změnami: odmítaného předsedu zelených Matěje Stropnického vystřídala jeho kolegyně Petra Kolínská a po jednom novém radním dodaly ANO a ČSSD. A do rady se po půlroční pauze vrátila i radní za ČSSD pro školství Irena Ropková. Svůj primátorský post si udržela Adriana Krnáčová.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.