Stále častěji je naše současnost označována jako čtvrtá průmyslová revoluce, charakterizovaná digitalizací, kyberneticko-fyzikálními systémy a jejich dopadem na trh práce. Jak se těmto trendům přibližují vzdělávací instituce a CEMI zvláště?

Ano, čím dál častěji se mluví o Průmyslu 4.0 jako fenoménu 21. století. Čekají nás nová pracoviště s automatizovanými výrobními procesy, které nahradí lidskou sílu a jejichž výsledkem bude efektivnější výroba, vyšší kvalita a konkurenceschopnost apod. To samozřejmě ovlivní i poptávku po studijních oborech, protože si doba bude žádat specializované zaměstnance. Obecně se ale v posledních letech mění postupy v oblasti vzdělávání. Právě díky rychlému rozvoji moderních technologií se k nejnovějším trendům řadí e-learning, který nabízí možnost pružně reagovat na aktuální problémy a měnící se podmínky na trhu. Jeho obliba roste ve světě i v ČR, a proto ho poskytujeme i na CEMI. On-line studium je pohodlné a efektivní zároveň. Největší výhodou je možnost zvolit si vlastní tempo a přizpůsobit studijní plán svým potřebám. Výukové materiály jsou dostupné 24 hodin denně a stačí se pouze připojit k internetu. Absence přímého kontaktu s lektory se nahrazuje komunikací přes e-mail, telefon či Skype.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.