Do dnešní doby se pracovní trh choval logicky. Když klesala nezaměstnanost, stoupalo množství volných pracovních míst a firmy více inzerovaly, naopak v době vysoké nezaměstnanosti byl pracovní síly dostatek a firmy inzerovaly méně. To přestává platit. Jak uvádí Greg Savage, australský náborový guru, v loňském roce rostly výdaje v Austrálii na personální inzerci meziročně o rekordních 10 procent, zatímco nezaměstnanost dosáhla nejvyšší úrovně za posledních 13 let.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Boj o kvalifikované kandidáty na pracovní pozice právě začal. Trh si žádá zcela nové profese, kvalitní techniky nebo IT specialisty, po kterých se v ČR slehla zem. Nechte se inspirovat kreativním řešením úspěšných firem, kde schopní lidé už nechybí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.