Red Hat patří k nejviditelnějším propagátorům open source softwaru. Otevřený software umožňuje vývojářům přístup k základnímu zdrojovému kódu a nabízí možnost přizpůsobit jej v případě potřeby. Jak se tato skutečnost odráží na vašich produktech a zájmu klientů?

Všechny technologie, které Red Hat poskytuje svým zákazníkům, jsou založené na přístupu ke zdrojovému kódu a jsou vždy licencované některou z open source licencí - buď General Public License (GPL) či Lesser-GPL nebo některou Apache licencí apod. Do našich produktů nikdy nezahrnujeme proprietární kód, abychom zákazníka tzv. "neuzamkli" pro jedno řešení, jednoho dodavatele. Technologie udržujeme zcela v souladu s upstreamovou komunitou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Red Hat je aktuálně největším dodavatelem firemních řešení na bázi open source. "Kromě rozvoje našich klíčových produktů klademe velký důraz na management infrastruktury, vysokou dostupnost dat, virtualizaci serverů a storage systémů," prozrazuje Iveta Babulenková, šéfka českého a slovenského obchodního zastoupení společnosti Red Hat.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.