Na zahradě má bazén hodně Čechů, přesto spousta dětí neumí pořádně plavat. Naučí se to až ve škole na kurzech plavání, pokud je škola zorganizuje. Většinou na ně ale rodiče musí doplácet. Obvykle se platí za zhruba deset lekcí kolem dvou set korun, ale někde i přes tisícovku. A například v Kolči na Kladensku rodiče hradí 1500 korun. "Jsme malá škola a nemůžeme si dovolit výuku financovat. Teď se sešly platby za plavání i školu v přírodě a to je pro rodiče velmi náročné," popisuje ředitelka školy Michaela Kalkušová.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.