Manažeři roku

Předseda představenstva a generální ředitel strojírenské společnosti Motor Jikov Group Miroslav Dvořák a jednatelka a výkonná ředitelka výrobce sanitární techniky Alca Plast Radka Prokopová byli v pražském Paláci Žofín vyhlášeni vítězi soutěže Manažer roku 2015 (na prvním snímku).

NGO Awards 2016

Firma Microsoft ve spolupráci se Sdružením VIA vyhlásila vítěze NGO Awards 2016. Uspěly příběhy o tom, jak technologie pomáhají s rehabilitací, zvyšují efektivitu pracovních týmů a vyplňují volný čas pacientů trpících schizofrenií. Ocenění pro Centrum sociálních služeb Ostrava převzal Jiří Drastík (uprostřed na druhém snímku).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.