Společnost EY (dříve Ernst & Young) vstoupila na český trh poradenských služeb jako jedna z prvních už v roce 1991. "Na nezájem klientů si opravdu stěžovat nemůžeme. Počet našich zaměstnanců letos dále stoupne a přiblíží se tisícovce," uvádí Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

HN: Vaše společnost letos slaví pětadvacáté výročí působení na českém trhu. Co ji za tuto dobu nejvíce ovlivnilo?

Náš byznys prodělal velké změny. Za jednu z nejvýznamnějších bych označila vznik regionu EMEIA, který zahrnuje Evropu, Blízký východ, Indii a Afriku a je řízen v podstatě jako jeden celek, v roce 2008. Za důležitou změnu, která hodně ovlivnila naši práci, považuji zesílenou centralizaci rozhodování. Výhodou tohoto modelu je sdílení odborníků, což prakticky znamená, že naši experti z Prahy vyjíždějí do různých regionů, kde pracují na různých projektech EY. Naše společnost také od 1. září 2015 rozšířila své služby o právní poradenství. Ke globální organizaci EY se připojila právní kancelář Weinhold Legal.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru