Za to, že strávili téměř sedm měsíců v zajetí v Libanonu, budou chtít unesení Češi miliony korun. Po svém návratu domů si stěžovali, že se jim zhoršil zdravotní stav a přišli o velké množství peněz. Nyní − deset týdnů od příletu do Česka − říkají, že se z únosu dosud nevzpamatovali. A také proto budou žádat odškodné.

Peníze za únos chtějí čtyři z pěti Čechů, kteří loni v červenci zmizeli v Libanonu. Jedná se o advokáta Jana Švarce, překladatele Adama Homsiho a novináře Miroslava Dobeše a Pavla Kofroně. Vojenský zpravodajec Martin Psík se k nim zatím nepřidal.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.