Během léta odstartuje historicky největší oprava chátrajících českých nádraží. Jako první z více než patnácti stovek budov přijde na řadu zhruba šedesátka nejvytíženějších stanic v krajských a okresních městech. Stát počítá s tím, že do jejich oprav nalije během následujících pěti let minimálně tři miliardy korun.
Už letos by se mělo prostavět zhruba půl miliardy, zajímavý byznys proto vyhlížejí klíčoví hráči ve stavebnictví a také developeři. "Dávají o sobě neformálně vědět. Ptají se na své šance uspět v soutěži," řekl v rozhovoru pro HN Pavel Surý, generální ředitel státní organizace Správa železniční dopravní cesty, která bude opravy zajišťovat a platit.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.











