V současné době probíhá soudní spor, kdy developer žaluje projektanta, který nakreslil plány budovy a jako materiál pro příčky zvolil cihelné bloky. Užitná plocha se v celé budově zmenšila natolik, že developer při prodeji kancelářské budovy prodělal sedm milionů korun. Kdyby bylo použito skleněných příček, tento soudní spor by se nevedl.

Je tomu už dávno, kdy se sklo v interiéru používalo pouze k zasklívání obývacích stěn, knihoven a konferenčních stolků. Sklo je jedním z nejdůležitějších materiálů a interiér si žádá použití skleněných aplikací. Některé společnosti si tento trend uvědomily a nabízejí nová řešení v oblasti použití skla do interiérových aplikací.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.